بلاگ

درمان هاي امواج راديو فركوئنسي   حساسيت بینی

استفاده از درمان هاي امواج راديو فركوئنسي با سرعت بيشتري حساسيت بینی را بهبود مي دهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دكتر بابك ساعدي، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت وبینی از امریکا و دانشیارگوش وحلق وبینی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران باشگاه خبرنگاران در گفتگو با خبرنگار دانش باشگاه خبرنگاران افزود: حساسيت يكي از بيماري هاي شايعي است كه افراد بين 10 تا 20 درصد جامعه به آن مبتلا هستند.وي گفت: يكي از روش هاي درماني آن درمان هاي دارويي است ولي در حال حاضر استفاده از درمان هاي ليزر امواج راديوفركوئنسي و شي ور مي تواند با سرعت بيشتر و دوام بالاتر به ما اجازه بهبود حساسيت را بدهد.

ساعدي تصريح كرد: انجام اين جراحي تقريباً به شكل سرپايي است كه در اين روش PROBE ها از داخل شاخك هاي تحتاني داخل بيني بيمار عبور داده مي شود امواجي را كه اين دستگاه ايجاد مي كند باعث جمع شدن شاخك بيني و برعكس شدن مكانيزم آلرژي مي شود.

عضو مركز تحقيقات گوش حلق و بيني اظهار كرد: داروها مي توانند تا 90 درصد اثر گذار باشند ولي استفاده از آنها طولاني مدت و مكرر بوده است.

وي خاطرنشان كرد: مكانيزم حساسيت، واكنش بيش از حد دفاعي بدن نسبت به آنتي ژن هاي تنفسي است كه مي تواند گروه گل و گياه، گرد و خاك، عطرها و يا مواد شيميايي باشد