تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / خدمات جراحی / رینو پلاستی جراحی پلاستیک بینی
۲ دقیقه
rhinoplasty

رینو پلاستی جراحی پلاستیک بینی

آنچه می خوانید...

جراحی پلاستیک بینی

یکی از شایعترین روشهای جراحی زیبایی بینی و صورت می باشد که درایران رتبه اول اعمال جراحی پلاستیک را داراست . دراین جراحی علاوه برکاهش گرفتگی بینی باعث کاهش یا افزایش اندازه بینی – تغییرشکل نوک بینی ، برداشتن قوزبینی ، کوچک شدن سوراخهای بینی و تغییر زاویه بینی و لب بالائی می شود.

تصمیم درمورد جراحی زیبائی بینی

علاوه بر اطلاعاتی که از این site می توانید به دست آورید درمورد هر موردی که باعث تردید شما می شود از دکتر ساعدی سؤال فرمائید .

نتیجه جراحی پلاستیک بینی

با توجه به نتایج قابل قبول جراحی پلاستیک به روشهای جدید میزان موفقیت حدود 90% را می توان انتظار داشت درحال حاضر اکثریت روشهای جراحی فانکشنال (کارکردی) می باشد که باعث حفظ و بهبود عملکردش علاوه بر بدست آوردن زیبائی می شود.

اما قبل از تصمیم به جراحی زیبائی به شما توصیه می شود ( درمورد نتایج واقعی و آرزوی خود از بینی به طور کامل فکر نمائید علاوه بر آن درمورد مزایا و مشکلات جراحی نیز بررسی نمایید و بدین وسیله بهترین کمک را می توانید به تصمیم گیری جراح خود درمورد بهترین روش عمل نمایید.

مشاوره جراحی زیبائی

مشاوره جراحی زیبائی بینی ازضروریات انجام صحیح جراحی است که به طورعادی حدود یک ساعت و حداقل در دو جلسه طول می کشد . طرح سؤالات و ذکر سوابق خود دراین جلسات ضروری است همراه داشتن دوستان و یا خانواده خود دراین جلسات می تواند کمک کننده باشد . مشاوره با هدف شما درمورد جراحی بینی شروع می شود و ذکرسابقه شما نیز دراین زمان صورت می گیرد و سپس یک معاینه بینی کامل انجام می شود.

از آنجائی که جراحی شما توسط یک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت وبینی از امریکا و استاد گوش وحلق وبینی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران می انجام می شود. در این مشاوره مشکلات دیگر شما همانند پولیپ ، سینوزیت و انحراف تیغه بینی نیزمورد بررسی قرارمی گیرد درمرحله بعد از شما عکسهای دیژیتال تهیه می شود و سپس با استفاده از برنامه های کامپیوتری به صورت مجازی بینی شما مور تغییر قرار می گیرد که با این ترتیب ارتباط بهتری بین شما و مشاور جهت برنامه ریزی بالقوه جراحی بینی شما انجام می شود.

دراین مشاورات شما می توانید پاسخ های مستقیم وعمیق به تمام سؤالات و بحث های موجود داشته باشید.

rhinoplasty

دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *