تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / بلاگ / مقالات / کدام یک جراحی بینی به روش باز یا روش بسته؟
۱ دقیقه

کدام یک جراحی بینی به روش باز یا روش بسته؟

آنچه می خوانید...
دبیر علمی ششمین کنگره بین‌المللی انجمن علمی راینولوژی می‌افزاید: اصطلاح عمل جراحی بسته بینی(Nose) برای جراحی‌هایی استفاده می‌شود که برش بینی از داخل صورت می‌گیرد. جراحان پلاستیک بینی در ابتدا از این شیوه استفاده می‌کردند اما پیشرفت‌های 10 سال اخیر و دستیابی به تکنیک‌های جدید به گونه‌ای است که نمی‌توان از آنها در شیوه جراحی بسته استفاده کرد. 

حقیقت این است که با برش کوچکی که در بیرون بینی داده می‌شود می‌توان بیشتر از اجزای داخلی بینی محافظت کرد و بسیاری از مشکلات و بدشکلی‌های بینی قابلیت اصلاح پیدا می‌کنند.

وی تأکید می‌کند: روش بسته بیشتر برای افرادی به‌ کار می‌رود که نقص کمی در ظاهر بینی‌شان دارند. بنابراین باید قبل از انتخاب روش جراحی حتماً با یک متخصص (Expert)مجرب مشورت کرد.
دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *