تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / دسته بندی نشده / راهنمای انتخاب بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی در تهران
۵ دقیقه
بهترین جراح پلاستیک در تهران

راهنمای انتخاب بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی در تهران

آنچه می خوانید...

جراحی پلاستیک راهی برای تغییر ویژگی های ظاهری صورت و بدن است که فرد نسبت به آن احساس خوشایندی ندارند.  دلایل روی آوردن زنان و مردان به جراحی پلاستیک از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما در کل به این دلیل است که افراد به ظاهر خود اهمیت می دهند و می خواهند که بهترین و متناسب ترین چهره یا هیکل را داشته باشند. به دلیل ماهیت جراحی پلاستیک، ضروری است که فقط به بهترین جراحان اجازه دهید روی صورت و بدن شما کار کنند. مهم نیست که چه نوع عمل یا جراحی را مد نظر دارید، انتخاب یک جراح پلاستیک با تجربه و واجد شرایط باید در اولویت باشد و اگر در ایران هستید، شناخت بهترین جراح پلاستیک در تهران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا با دکتر بابک ساعدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک (بینی، صورت) از دانشگاه استانفورد آمریکا  آشنا شوید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح پلاستیک

جراحان پلاستیک آموزش های تخصصی گسترده ای دریافت می کنند. همه پزشکان این آموزش را دریافت نمی کنند. بسیاری از این موضوع آگاه نیستند، اما جراحان پلاستیک با جراحان زیبایی متفاوت هستند. جراحان پلاستیک در روش های ترمیمی و زیبایی آموزش دیده اند. جراحان زیبایی ممکن است تخصص های نامرتبط مانند پوست یا زنان داشته باشند، اما برای انجام جراحی های زیبایی تایید شده باشند. همچنین دیده شده است که برخی پزشکان عمومی اقدام به فعالیت در زمینه تزریق ژل و بوتاکس می کنند که همان طور که گفته شد این افراد ممکن است از تخصص کافی در این زمینه برخوردار نباشند. گزارش‌های زیادی مبنی بر انجام عمل‌های زیبایی مانند جراحی بینی یا تزریق ژل و بوتاکس توسط پزشکان گزارش شده است که به دلیل عدم آموزش کافی در مورد نحوه انجام این کار، پیامدهای نامطلوبی داشته است. این پیامدها هرگز در مورد یک جراح پلاستیک ماهر صدق نمی کند. در مورد تزریق ژل لب بیشتر بدانید.

شکاف لب و کام مادرزادی

دانستن اینکه چه چیزی را در یک جراح پلاستیک باید جستجو کنید به شما کمک می کند تا پزشکی را با آموزش، صلاحیت و تجربه انتخاب کنید تا مطمئن شوید که عمل شما با خیال راحت انجام می شود و به نتایج دلخواهتان حاصل می گردد.

جراح پلاستیک خوب

بهترین جراح پلاستیک در تهران چه شرایطی دارد؟

دکتر بابک ساعدی عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند و به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت در تهران مشغول به فعالیت هستند. ایشان دوره های تکمیلی متعددی را در کشورهای مختلف گذرانده اند و دارای چندین جلد کتاب و تعداد کثیری مقاله در زمینه های مختلف هستند و تحت نظارت و آموزش های خاص در زمینه جراحی ترمیمی و همچنین جراحی زیبایی بوده اند و در حال حاضر پرفسور جراحی پلاستیک هستند. دکتر بابک ساعدی از نظر دانش، اخلاق، و عملکرد ایمن و مؤثر جز بهترین جراحان پلاستیک کشور عزیزمان هستند.

یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد برای رعایت بالاترین استانداردهای این حرفه آموزش دیده است و از دانش و آموزش گسترده خود برای اجرای ایمن و با نتایج فوق العاده عالی استفاده می کنند. در کل در هنگام انتخاب جراح پلاستیک باید به این نکته توجه کنید که زمانی که می خواهید جراح پلاستیک را انتخاب کنید، جراحی را انتخاب کنید که در نوع عمل مورد نظر شما متخصص باشد. در مورد پروتز چانه و گونه بیشتر بدانید.

آدرس بهترین جراح پلاستیک

بهترین جراح پلاستیک چه اقداماتی را انجام می دهد؟

دکتر بابک ساعدی به عنوان بهترین جراح پلاستیک در تهران، جراحی زیبایی بینی، جراحی سینوس، جراحی ترمیمی بینی، جراحی زیبایی پلک، جراحی گوش، جراحی لیفت صورت، تزریق ژل و بوتاکس و … را  انجام می دهند. همان طور که می دانید انتخاب یک جراح با سابقه و تجربه گسترده در روش مورد نظر مهم است. مهم نیست که به دنبال چه روشی هستید، انتخاب یک جراح پلاستیک با تحصیلات و تجربه برای انجام ایمن و شایسته این روش مهم است. در طول مشاوره، حتما از جراح خود در مورد تجربه جراحی خود بپرسید و بخواهید عکس های قبل و بعد از آن عمل را ببیند.

تفاوت بین جراح پلاستیک و زیبایی در روش هایی نیست که آنها ارائه می دهند، تفاوت در صلاحیت جراح برای انجام آن روش‌ها است. در اغلب موارد، نتایج بد جراحی پلاستیک یا “شکست جراحی پلاستیک” تا حدی به دلیل یک متخصص غیر ماهر است که برای انجام عملی انتخاب شده است که به اندازه کافی برای آن آموزش ندیده است. به عبارت ساده تر، جراحان پلاستیک نسبت به دیگر افرادی که جراحی های زیبایی و تزریق انجام می دهند آموزش دیده تر هستند و صلاحیت بیشتری دارند. در واقع جراحان پلاستیک قطعا برای انجام جراحی زیبایی، جراحی عمومی و جراحی ترمیمی آموزش دیده اند. این در صورتی است که دیگر افراد این ضمانت را ندارند. در مورد عمل زیبایی پلک بیشتر بدانید.

در یک جراح پلاستیک باید به دنبال چه چیزی باشید؟

تخمین زده می شود که از هر چهار زن، یک زن به یک عمل زیبایی علاقه مند است یا به طور جدی به آن فکر می کند. از آنجایی که این مقدار بسیار قابل توجه است، زنان باید بدانند که در یک جراح به دنبال چه چیزی باشند. با توجه به تفاوت آموزش بین جراحان پلاستیک و جراحان زیبایی، یک زن در ابتدا باید ببیند که آیا جراح احتمالی آنها تایید شده است یا خیر. همان طور که گفته شد دکتر بابک ساعدی عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. بنابراین جراجی با تجربه و تایید شده می باشند.

کلام آخر

بیماران آینده نگر باید تحصیلات جراح، آموزش، دستاوردها و جوایز جراح را نیز در نظر بگیرند. بررسی بیماران و عکس‌های قبل و بعد از آن نیز هنگام انتخاب جراح پلاستیک ضروری است که بتوانید به جراح خود اعتماد کنید و با آن احساس راحتی داشته باشید.

دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

2 پاسخ

    1. با سلام لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید
      ۰۲۱۲۲۲۵۹۹۹۰ – ۰۲۱۲۲۲۵۹۹۸۹
      ۰۲۱۸۸۷۰۰۶۴۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *