تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / بلاگ / مقالات / مشاوره جراحی پلاستیک بینی با دکتر بابک ساعدی
۱ دقیقه

مشاوره جراحی پلاستیک بینی با دکتر بابک ساعدی

آنچه می خوانید...

مشاوره جراحی زیبائی

مشاوره جراحی زیبائی بینی ازضروریات انجام صحیح جراحی است که به طورعادی حدود یک ساعت و حداقل در دو جلسه طول می کشد . طرح سؤالات و ذکر سوابق خود دراین جلسات ضروری است همراه داشتن دوستان و یا خانواده خود دراین جلسات می تواند کمک کننده باشد . مشاوره با هدف شما درمورد جراحی بینی شروع می شود و ذکرسابقه شما نیز دراین زمان صورت می گیرد و سپس یک معاینه بینی کامل انجام می شود.

از آنجائی که جراحی شما توسط یک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت وبینی از امریکا و استاد گوش وحلق وبینی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران می انجام می شود. در این مشاوره مشکلات دیگر شما همانند پولیپ ، سینوزیت و انحراف تیغه بینی نیزمورد بررسی قرارمی گیرد درمرحله بعد از شما عکسهای دیژیتال تهیه می شود و سپس با استفاده از برنامه های کامپیوتری به صورت مجازی بینی شما مور تغییر قرار می گیرد که با این ترتیب ارتباط بهتری بین شما و مشاور جهت برنامه ریزی بالقوه جراحی بینی شما انجام می شود.

دراین مشاورات شما می توانید پاسخ های مستقیم وعمیق به تمام سؤالات و بحث های موجود داشته باشید.

 

دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *