تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / بلاگ / مقالات / نخستین سمینار جراحی پلاستیک صورت ۵ تا ۷ آذر به دبیری علمی دکتر بابک ساعدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت وبینی از امریکا
۱ دقیقه

نخستین سمینار جراحی پلاستیک صورت ۵ تا ۷ آذر به دبیری علمی دکتر بابک ساعدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت وبینی از امریکا

آنچه می خوانید...

در این مراسم که به همت گروه گوش، حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود متخصصان با دوره فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران بیشتر آشنا خواهند شد.

وی افزود: این دوره حدود 60 سال است که در تمام دنیا راه‌اندازی شده اما متاسفانه در کشور ما یک دوره تازه تاسیس است که تنها توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه می‌شود و تاکنون 3 دوره اجرا شده  و 2 تن فارغ التحصیل شده‌اند.

دبیر علمی نخستین سیمنار جراحی پلاستیک صورت در ادامه یادآور شد: متاسفانه پزشکان کشور ما این دوره را به صورت تجربی آموخته و به کار می‌گرفتند.

وی در ادامه گفت: این سمینار دارای 14 امتیاز بازآموزی برای متخصصان گوش، حلق و بینی، 12 امتیار برای فوق تخصصان جراحی پلاستیک و 11 امتیاز برای متخصصان فک و صورت است.

ساعدی  در پایان گفت: در این سمینار به موضوعاتی از قبیل زیبایی، بازسازی نواحی از دست رفته بر اثر تروما، سوختگی، سرطان و بازسازی عملکردی صورت پرداخته می‌شود

دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *