تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / خدمات جراحی / هزینه جراحی زیبایی گوش
۲ دقیقه

هزینه جراحی زیبایی گوش

آنچه می خوانید...

گوش های برجسته از جمله انومالی های مادرزادی گوش می باشد ، که حدود ۵% از جمعیت طبیعی جامعه را درگیر می کند . الگوی وراثتی در این بیماری مشاهده شده است. علت این مشکل به دو دسته بزرگ تقسیم می شود: علت اول عدم تشکیل چین بر روی قسمت فوقانی گوش می باشد، و علت دوم ، تکامل بیش از حد غضروف کونکا ( قسمت میانی ) گوش می باشد که باعث بر جستگی و برون زدگی گوش می شود. زمان مناسب تصحیح این عمل قبل از مدرسه می باشد ( ۶ تا ۷ سالگی ) جهت تصحیح مشکل فوق ، نیاز به عمل از پشت گوش می باشد ، که بخش های اضافه تکامل یافته ، تصحیح و چینهایی که تشکیل شده است باز سازی می شود. با پیشرفتهای جدید انجام شده، بیشتر عملها به سمت حفظ غضروف تا بر داشتن ان می باشد. زاویه گوش و استخوان سر نیز با بخیه ترمیم و تنظیم می گردد. انتظارات بیمار می تواند بر طرف شدن برجستگی وطبیعی شدن ظاهر گوش می باشد.اما قرینگی کامل گوشها تقریبا به سختی ایجاد می شود.

هزینه جراحی زیبایی گوش، بسته به حاد بودن مشکل، روش درمان، تخصص پزشک و … متفاوت می باشد. برای اطلاع از هزینه های دقیق باید مورد معاینه قرار بگیرید.

دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *