تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 1180، طبقه دوم، واحد 4

دکتر بابک ساعدی / جراحی بینی / هزینه جراحی بینی 1403
۸ دقیقه
هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی 1403

آنچه می خوانید...

جراحی بینی که در اصطلاح بالینی رینوپلاستی نامیده می شود، یک عمل جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر بینی و اصلاح ناهنجاری های عملکردی که ممکن است به دلیل نقص مادرزادی، جراحت یا عمل بینی قبلی رخ داده باشد، طراحی شده است. رینوپلاستی یک روش پیچیده است و جراح تمام جنبه های آن را در طول مشاوره اولیه مورد بحث قرار می دهد تا به بیمار در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند. جنبه های هزینه این روش نیز در این مرحله مورد بحث قرار خواهد گرفت. در این مقاله اقدام به بررسی هزینه جراحی بینی شده است. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

هزینه جراحی بینی در سال 1403 چقدر است؟

دکتر بابک ساعدی جراح پلاستیک صورت و بینی می باشند. ایشان در هر مرحله از عمل از نزدیک با بیماران در ارتباط است تا آنها را در جریان جزئیات قرار دهد. او و کارکنانش جنبه هزینه را به وضوح در طول فرآیند مشاوره مورد بحث قرار خواهند داد. بیماران در شهر تهران این فرصت را دارند که از آخرین روش‌های درمانی ایشان برای ایجاد ظاهر زیبا در بینی، گوش، صورت و … بهره مند شوند.

جراحی بینی دکتر ساعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر طریق فرم زیر با دکتر بابک ساعدی ارتباط بگیرید:

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام شما ارسال شد.
پیام شما ارسال نشد. لطفا دوباره سعی نمایید.

عوامل تاثیرگذار بر هزیه عمل بینی 1403

قیمت متوسط جراحی بینی به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله تجربه جراح، محل عمل، و پیچیدگی جراحی شما. این عوامل شامل موارد زیر است:

  • پیچیدگی جراحی که توسط جراح انجام می شود.
  • تقبل بیمه ( در صورت وجود انحراف، شکستگی و پولیپ)
  • تاثیر عوامل
  • تجربه جراح
  • هزینه کلینیک و بیمارستان

✍️ در مورد جراحی بینی مردانه بیشتر بدانید

تفاوت در هزینه جراحی بینی به چه دلیل است؟

قیمت عمل بینی

↲ تخصص پزشک

قیمت عمل جراحی بینی اغلب به تجربه و شهرت پزشک انجام دهنده جراحی بستگی دارد. بیماران ممکن است پزشکانی را انتخاب کنند که هنوز در حال آموزش هستند و جراحی را تحت نظارت یک جراح ارشد با هزینه کمتر انجام می دهند. این در حالی است که پزشکان متخصص در جراحی بینی اغلب هزینه بیشتری دریافت می کنند.  چیزهای زیادی در این هزینه نقش دارند، از جمله تجربه جراح، محل عمل، و پیچیدگی جراحی شما و …

✍️ در مورد نحوه درست خوابیدن بعد از جراحی بینی بیشتر بدانید

↲ هزینه کلینیک و بیمارستان

محل انجام جراحی بیمار در هزینه عمل بینی نقش دارد. پزشکان می توانند جراحی زیبایی بینی را در یک بیمارستان، یک مرکز جراحی سرپایی یا یک مجموعه جراحی خصوصی انجام دهند که هر کدام هزینه متفاوتی دارند.

بیمارستان‌ها معمولاً گران‌ترین گزینه را ارائه می‌کنند، زیرا تقریباً برای هر مشکل اورژانسی که ممکن است رخ دهد، تجهیزات لازم را دارا می باشند. کلینیک ها تجهیزات لازم برای این عمل را فراهم می کنند و معمولاً هزینه کمتری نسبت به بیمارستان دارند.

↲ روش انجام جراحی بینی

روش‌های پیچیده‌ای که برای انجام آنها به زمان بیشتری نیاز است، در نهایت هزینه بیشتری را برای بیمار در پی خواهند داشت. اگر پزشک روشی را برای بهبود سلامت بیمار انجام دهد، بیمه معمولاً حداقل بخشی از هزینه را پوشش می دهد. بیمارانی که به دلایل صرفا زیبایی تحت عمل زیبایی بینی قرار می گیرند، باید تمام هزینه جراحی را از جیب خود بپردازند.

↲ موقعیت جغرافیایی

شاخص هزینه زندگی معمولا از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است، که بر میانگین هزینه اکثر انواع کالاها و خدمات، از جمله خدمات جراحی زیبایی و جراحی بینی تاثیر خواهد داشت. بنابراین، هزینه جراحی بینی در استان های مختلف ممکن است لزوماً با هم یکسان نباشد.

↲ حق الزحمه جراح پلاستیک

یک عمل پیچیده مانند جراحی زیبایی بینی باید توسط یک جراح پلاستیک و ترمیمی صورت تایید شده و مجرب انجام شود. هزینه‌ای که هر جراح دریافت می‌کند ممکن است متفاوت باشد.

↲ هزینه اتاق عمل و بیهوشی

جراحی بینی ممکن است با استفاده از بیهوشی عمومی یا آرام بخش داخل وریدی با بی حسی موضعی در برخی موارد انجام شود. دستمزد متخصص بیهوشی با توجه به مهارت و تجربه آنها می تواند متفاوت باشد. هزینه های اتاق عمل نیز ممکن است بسته به نوع فناوری های پیشرفته، خدمات و کارکنان مجرب موجود در یک مرکز جراحی خاص متفاوت باشد.

جراحی بینی فانتزی

میانگین هزینه جراحی بینی در سال 1403

قیمت این عمل بسته به عوامل مختلفی که در مورد آن بحث شد، از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت خواهد بود. طول و پیچیدگی روش نیز در هزینه ها تفاوت ایجاد می کند. اگر بازسازی عمده بینی شامل ایمپلنت، پیوند غضروف، جراحی مجدد بینی یا سایر روش‌ها باشد، ممکن است هزینه آن افزایش یابد. با این حال، یک روش نسبتاً جزئی برای اصلاح نوک بینی یا برداشتن برآمدگی از روی پل بینی ممکن است هزینه کمتری داشته باشد. همچنین مبلغ پرداختی به طور کامل یا جزئی ممکن است تحت پوشش بیمه قرار بگیرید.

و در نهایت…

اگر از فرم بینی خود ناراضی هستید و در مورد هزینه جراحی بینی با دکتر بابک ساعدی سوال دارید، بهتر است که مورد معاینه قرار بگیرید. بنابراین در اولین فرصت به مطب دکتر بابک ساعدی مراجعه نموده تا بینی شما مورد بررسی قرار بگیرد. هزینه دقیق جراحی بینی در همان اولین جلسه مشاوره توسط پزشک اعلام می گردد. این اطمینان را داشته باشید که تخصص پزشک مهترین عامل در انتخاب جراح است و باید بر هزینه جراحی بینی اولویت داده شود.

دکتر ساعدی

دکتر بابک ساعدی (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر بابک ساعدی، یکی از جراحان زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه استانفورد آمریکا می باشند. ایشان سالانه صدها جراحی موفقیت صورت را انجام می دهند و عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. ایشان همچنین به دلیل تخصصشان در جراحی های گوش، حلق و بینی بسیار مطرح و شناخته شده هستند و در حال حاضر استاد تمام (فول پرفسور) دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *